Iu gjet municion luftarak në banesë, në pranga 54-vjeçari në Krujë

Një 54-vjeçar me inicialet S.Sh., banues në fshatin Zezë, Krujë është arrestuar pasi gjatë kontrollit të banesës së tij iu gjet municion luftarak.

Pas marrjes së informacioneve se 54-vjeçari kishte armë në banesë.

Policia nisi kontrollet ku iu zbulua dhe municioni luftarak.

Policia e Krujës gjeti dhe sekuestroi një armë zjarri automatik, 7 krehra dhe 173 fishekë, të cilët u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Ngjarja paraprake

Gati gjysmë milioni njerëz në Vuhan mund ta kenë pasur virusin

Ngjarja e ardhëshme

Capital T ‘thumbon’ vajzat: Mos iu besoni këtyre postimeve, se krejt vet i blejnë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian