Italianët e bëjnë sërish? Kamarieri i lokalit: Na vodhën një sasi të konsiderueshme eurosh

Turistët italianë nuk dinë të ndalen.

Pas rastit të një restoranti në Berat, ku 4 turistë nga Italia ikën pa paguar faturën, disa të tjerë janë bërë protagonistë mesditën e sotme.

Në një lokat në qytetin bregdetar, 2 vajza, turiste italiane, kanë marrë një sasi të konsiderueshme kartmonedhash euro, së paku sipas asaj që thotë kamarieri i lokalit.

Kjo është zbuluar nga kamerat, ndërsa pronari ka kërkuar që paratë që kanë marrë t’i dorëzojnë pranë rajonit të policisë ose tek lokali.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Partitë shqiptare dhe Partia boshnjake do të jenë pjesë e Qeverisë së re të Malit të Zi

Story i radhës

Emrat e 10 zyrtarëve ndaj të cilëve Prokuroria Speciale ngriti aktakuzë për korrupsion

Të fundit nga