Isufi jep dorëheqje nga Trepça

Sheremet Isufi jep dorëheqje nga Trepça. Ai thotë se kjo emblemë është më e madhe së të gjithë.

Trajneri Sheremet Isufi, i ka nda rrugën me KF Trepça, pas humbjës së fundit nga KF Malisheva 1:0.

Shera, këtë e ka konfirmuar për Mitrosport, ku ka treguar se më nuk dotë jetë trajner i “Xehtarëve”.

Shera ka theksuar se emblema e Trepçës është mbi të gjithë.

Ai poashtu ka shtuar se pas një bisede me kryetarin e klubit ka vendosur të largohet përfundimisht nga Trepça.

Sheremet Isufi, është pjesë e Trepçës për disa vite dhe kontributi i tij është i madh.

Ngjarja paraprake

Grabitja e armatosur në Vlorë, plagoset punonjësi

Ngjarja e ardhëshme

Pse është e shqetësuar Angela Merkel?

të fundit nga