Ismet Munishi – Valon Zymberit: “Ti veç për volejboll, mos më kallxo për futboll”

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi ka theksuar se skuadra e tij mund të luajë më mirë në Evropë.

Munishi theksoi se Drita theksoi se arena ndërkombëtare ishte nivel tjetër – por mendon se Ballkani mund të luajë mirë pasi mund të vrapojnë.

“Këta smujnë me vrapu, lojtarët e mi vrapojnë. Mos m’kallxo t’i për futboll, veç për volejboll”, i tha fillimisht Munishi – Zymberit në Kanal 10.

“Mos u bë arrogant se ti je i ri në futboll. Ma i kulturum pak. Hin në Google, ti je refer i vojelbollit vëlla. Kur të fol për futboll me mu ki pak respekt, pa marrë parasysh se çka flasë”, përfundoi Munishi.

Ngjarja paraprake

”Dritë në fund të tunelit”, Duka dhe Rama takim ballë për ballë

Ngjarja e ardhëshme

Eksperti amerikan paralajmëron: Koha më e errët e pandemisë COVID-19 po vjen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian