“Ishte super e bukur”/ Habit Ilir Shaqiri: Dikur jam dashuruar me kushërirën time!

Balerini Ilir Shaqiri ka habitur me deklaratën e tij.

Ai ka thënë në një bashkëbisedim me Tanin, se kur ka qenë 10 vjeç është dashuruar me një kushërirën e tij.

Normalisht, siç theksoi dhe aktori, bëhet fjalë për një dashuri platonike.

“Të gjithë e kemi pasur në fis një kushërirë që jemi dashuruar, dikur. Dashuri në kuptimin platonik të themi. Unë kam pasur një kushërirë, edhe e kam akoma, super e bukur. Kur është bërë nuse ajo unë isha xheloz: ‘Na e mori ky thoja’. Kam qenë kalama 10 vjeç, edhe sa i prapë. Por ishte shumë e bukur dhe është shumë e bukur”, tha Shaqiri.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ministri Tupançevski: Duhet t’i jepet fund drejtësisë selektive dhe moszbatimit të ligjeve

Story i radhës

​Vritet gruaja e futbollistit Ivan Torres

Të fundit nga

Lumbardhi puth Albyn

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet. Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në