Ishte puthur me një vajzë, Enca pyetet rreth preferencave të saj

Teksa ka treguar disa “pjesë nga jeta personale, Enca Haxhia nuk ka zbuluar shumë rreth jetës sentimentale, por megjithatë pas videos që publikoi në Instastory teksa puthte një vajzë në buzë, ngriti dyshimet që mund të ketë tendenca për të pëlqyer të njëjtën gjini.

E pyetur nga moderatoret e “Goca dhe Gra” në Top Channel rreth preferencave seksuale, këngëtarja nuk preferoi të zbulonte shumë dhe i la gjërat sërish në pikëpyetje.

Enca Haxhia: Unë me jetën private kam qenë shumë private. Videoja me gocën që është shpërndarë është vetëm shoqërore. “That’s it”.

Armina Mevlani: Nuk e ke fare tendencën “Bi”?

Enca Haxhia: “That’s it” për momentin.

Image

InstaStory/Enca

Dalina Buzi: A i ke parë ndonjëherë të huajt për të dashur?

Enca Haxhia: I kam parë i kam parë, nuk jam tek kategoria që them i dua vetëm shqiptarë, jam ndërkombëtare. Nuk do të doja ta limitoja veten në këtë aspekt, është e rëndësishme të gjej dikë që ndajmë të njëjtën botë të përafërt e të ketë të njëjtën zemër e parime si unë, dhe të njëjtën llogari bankare.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Rektori Zeqiri: UNT në pritje të maturantëve, e ardhmja ndërtohet tek ne!

Story i radhës

Mariupol në rrezik nga shpërthimi i madh i kolerës

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish