Ish-lojtari i Skënderbeut firmos me skuadrën e re

Ish-lojtari i Skënderbeut, Suad Sahiti ka ndryshuar ekip, teksa ditën e sotme është prezantuar te skuadra nga Bosnjë Hercegovina, HSK Zrinjski.

Sulmuesi 25-vjeçar, i cili sezonin e fundit ishte pjesë e Visla Plok në Poloni, është prezantuar ditën e sotme te Zrinjski.

Sahiti shihte si një përforcim i rëndësishëm te skuadra boshnjake, ku shpresojnë t’iu japë një ndihmë të madhe për arritjen e objektivave.

Kujtojmë se Sahiti ishte pjesë e Skënderbeut në sezonin 2017-2018, teksa më pas u largua te skuadra greke e Larisës, për të kaluar më pas te Septemvri i Sofjes në Bullgari dhe sezonin e fundit te Visla.

Ngjarja paraprake

COVID-19: Izraeli shënon mbi 8 mijë raste të reja

Ngjarja e ardhëshme

Prokuroria e Specializuar: Brenda 30 ditësh, aktakuzë ndaj Gucatit

të fundit nga

Rikthehet Coutinho

Philippe Coutinho është rikthyer këtë të hënë në stërvitje te Bracelona. Sulmuesi

AlbanianEnglishMacedonian