Ish e dashura e reperit me poza të reja, duket në top formë!

Majlinda Zeka po vazhdon ti mbajë ndjekësit pranë vetes.

Majlinda megjithëse nënë e një djali po arrin të mbahet në superformë.

Edhe në pozat e reja ajo duket për bukuri, derisa ka nxjerr në pah linjat e trupit të saj.

Majlinda Zeka u bë e famshme pas romancës së saj me reperin e njohur, Majk.

Ngjarja paraprake

Teuta dhe Kukësi duan fitoren

Ngjarja e ardhëshme

Nxënësve në Berlin u mundësohet përsëritja e vitit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian