Ish-banori i “Big Brother Albania” i jep fund beqarisë!

Ish-pjesëmarrësi i realityshow-t të famshëm në Shqipëri, Big Brother, Elsamed Senaj, ka ndarë një lajm tepër të bukur në rrjete sociale.

Ai dhe partnerja, Klaudia, e cila do ta bëjë baba për herë të parë, i kanë dhënë fund beqarisë.

Ata kanë mbushur plot 3 vite së bashku dhe shumë shpejt do të bëhen tre, ndaj e kanë festuar këtë ditë në mënyrën më të bukur.

Në Instagram, Elsamedi kishte ndarë foto me partneren e jetës.

Ngjarja paraprake

Lirohet Dervish “Milici” pas akuzave për krime lufte, banorët e Klinës rrëfejnë tmerrin që kanë përjetuar

Ngjarja e ardhëshme

Live: Shaqiri me shokë për fitore, Reali në Gjermani e City në Francë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian