Isco zihet mat nga kamerat duke folur për Zidanin

El Partidazo i Movistar+ ka publikuar një video të bisedës së Iscos para nisjes së ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Imazhet tregojnë të mbledhur disa futbollistë të Realit (Marcelo, Modric, Lucas Vázquez, Militao dhe Jovic) dhe Isco është në qendër të vëmendjes, derisa flet për marrëdhënien me Zinedine Zidanen.

“Mua më ndërron në minutën e 50’ apo 60’ të ndeshjes. Nganjëherë edhe në pushim të pjesës së parë. Nëse duhet të më fus në lojë, më inkuadron në minutën e 80”, iu thotë Isco shokëve sipas El Partidazo.

Zidane nuk i dha minuta në fitoren 3-1 të shtunën në El Clasico dhe nuk pritet ta inkuadrojë nga fillimi as të martën në Champions League kundër Borussia Mönchengladbach. 

Ngjarja paraprake

BFI-ja si satelit më vete

Ngjarja e ardhëshme

Turqia anulon Navtex-in për festën kombëtare të Greqisë, Lavrov kërkon dialog nga Athina

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian