Irina Shayk fotografohet në New York teksa shihet e vetme në rrugë

Ajo u fotografua të shtunën ndërsa po kryente punët e saj në New York.

Supermodelja, 35-vjeçarekishte veshur një pallto të gjatë ndërsa shijonte ajrin e pranverës së qytetit.

Shikuar shpesh daljet publike me vajzën e saj Lea De Seine, katër vjeçe, bukuroshja e lindur në Rusi zgjodhi një shëtitje solo ndërsa dilte në rrugë si në pistë.

Irina e shoqëroi pallton e saj tërheqëse me një bluzë të thjeshtë të bardhë të prerë dhe xhinse blu të lehta  të cilat i prangosi në pjesën e poshtme.

Ajo kishte mbathur një palë atlete me pamje Sorel në këmbë dhe mbante një çantë të vogël të zezë, e cila ishte me stil.

Shayk aksesorizoi veshjen e saj me një palë syze dielli të vogla ovale dhe vathë kryq si dhe një maskë të zezë për fytyrën.

Pavarësisht nga pandemia e vazhdueshme COVID-19, ajo ka vazhduar të punoi për kopertina revistash dhe pasarela në të gjithë botën.

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Vdiq amerikania më e vjetër në botë

Ngjarja e ardhëshme

Bamja – Vlera Të Rralla Për Të Gjithë Organizmin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian