Inzaghi jep lajmin e mirë për Vedat Muriqin

Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi,  ka folur për Vedat Muriqin në një konferencë para ndeshjes me Bolognas

“Vedat Muriqi mund të luajë nesër nga fillimi.

Të gjithë sulmuesit janë të gatshëm. Kosovari dhe Caicedo na ndihmuan shumë kundër Dortmundit”, tha trajneri i Lazios.

Muriqi të martën bëri debutimin e tij kundër Dortmundit në Ligën e Kampionëve. Kurse javën e kaluar, debutoi në Serien A.

Ngjarja paraprake

24 orët e fundit të ankthit për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin

Ngjarja e ardhëshme

AUV i përgjigjet Ahmetit për qentë endacakë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian