Introvert apo ekstrovert? Ajo që shihni fillimisht tregon këto detaje nga karakteri juaj

Kolona antike: 

Mund të jetë pak e vështirë për ju që të dilni nga zona juaj e rehatisë. Ju prireni të jeni të qetë dhe të keni frikë nga mendimet dhe pikëpamjet e ndryshme nga tuajat. Gëzoni, mund të bëni më shumë nga sa mendoni.

Njerëzit:

 Ju jeni një person me vetëbesim dhe e keni të qartë se si do të ishte një jetë e përsosur, dhe ju bëni gjithçka për ta arritur atë. Ju nuk i mbivlerësoni gjërat dhe jeni gjithmonë aty për të ndihmuar të tjerët.

Ngjarja paraprake

Rektori ia uron postin presidentes dhe pjesëtares së stafit akademik, Vjosa Osmanit

Ngjarja e ardhëshme

Kryhen rreth 12 milionë vaksinime në Itali

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian