Interi kërkon fitoren përballë Fiorentinës

Interi kërkon fitoren përballë Fiorentinës!

Interi pret në “San Siro” Fiorentinën për sfidën e javës së 30-të në Seria A, me zikaltrit që kërkojnë vetëm fitoren.

Momentalisht, skuadra e Inzagit pozicionohet në vendin e tretë në kampionat dhe një fitore nuk do ta ndryshonte pozicionin e zikaltërve, por do t’i afronte më shumë me kryesuesit.

Nga ana tjetër, Fiorentina ka bërë një sezon të mirë dhe është më afër se kurrë një vendi që të dërgon në Europë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ndërron jetë polici nga Haraçina, Rami Balili

Story i radhës

Ukraina vjen me thirrjen e radhës për Kinën – ja çfarë i kërkon

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish