Interesim i madh i tifozëve për Shqipëri – Izrael

Shqipëria do të luajë kundër Israelit në ndeshjen e dytë të Ligës së Kombeve.

Kuqezinjtë kanë barazuar në shifrat 1-1 në transfertën ndaj Islandës.

Një pikë e marrë që i shërben shumë për situatën ku jemi në grup, por nga mënyra sesi shkoi ndeshja, nuk la aspak shije të mirë.

Megjithatë interesimi është i madh i tifozëve për të ndjekur ndeshjen ndaj Izraelit. Rreth 11.000 bileta janë shitur deri tani në “Air Albania” dhe pritet që stadiumi të jetë i tejmbushur për këtë përballje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA: Marrëdhëniet me Arabinë Saudite janë të qëndrueshme

Story i radhës

Muhaxheri priti në takim ambasadorin amerikan Hovenier

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish