Inter refuzoi tri oferta për Eriksen

Inter ka refuzuar tri oferta për huazimin e mesfushorit Christian Erisken.

Lajmi bëhet i ditur nga gazzetta dello Sport, që raporton se ka pasur interesim për mesfushorin danez të Interit.

Eriksen është paraqitur shumë pak në fanellën e Inter, që pas transferimit nga Tottenham.

Lojtari nuk ka arritur të zë vend të rregullt në skemat e Anontio Contes, dhe kjo ka bërë që disa oferta të vijnë në drejtim të tij.

Por, është Inter që ka refuzuar ofertat e PSG, Atletico Madrid dhe Hertha Berlin.

Ngjarja paraprake

Maqedonasit deklarohen si shqiptarë për t’u punësuar, 20 të tillë fituan vende pune

Ngjarja e ardhëshme

Gjermania konfirmon edhe zyrtarisht: Rivali i Putinit, u helmua

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian