Inter prezanton logon e re

Inter ka ndryshuar logon e re të ekipit.

Që nga koha kur u mësua se “Neurazzurët” do kenë ndryshime, është kuptuar që do ndryshohet logoja dhe që disa javë është pritur të bëhet zyrtare.

Klubi përmes një komunikate zyrtare njoftoi se si do të jetë logoja e re e klubit.

“Emri im është tregimi im. Unë jam Internazionale Milano”, shkruhet në komunikatë.

Image
Ngjarja paraprake

Drogë dhe plagosje me thikë

Ngjarja e ardhëshme

Superliga rikthehet me super përballjen Prishtina – Gjilani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian