Inter ende e dëshiron Zaniolon por ai dëshiron Romën

Nicolo Zaniolo duket sikur nuk dëshiron që të largohet nga Roma

Nicolo Zaniolo nuk e ka për qëllim që të luajë për Interin për momentin.

Zikaltërit dëshirojnë ta kthejnë mesfushorin në San Siron, pasi kanë parë shkëlqimin e tij në kryeqytet prej që u largua nga ky ekip më 2018.

Mirëpo, sipas Calciomercato Roma nuk e ka për synim shitjen e 21 vjeçarit dhe dëshiron që t’ia vazhdojë kontratën e tij me klubin.

Ngjarja paraprake

Jeni kurioz ta shihni Blerona Zeqirin pa makijazh?

Ngjarja e ardhëshme

Fito ose humbi, zgjedhjet në 25 Prill!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian