Infektohet me Covid-19 drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu

Është infektuar me Covid-19, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Top Channel mëson se Ardi Veliu është në gjendje të stabilizuar shëndetësore dhe po merr mjekim në shtëpi.

Teksa Veliu është karantinuar, në krye të Policisë së Shtetit është vendosur zëvendësdrejtori i Përgjithshëm, Albert Dervishi.

Ngjarja paraprake

Rriten rastet e reja me Covid-19, Hong Kongu mbyll shkollat fillore!

Ngjarja e ardhëshme

Iran, shënohen 479 viktima të reja nga COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian