Incidenti në KÇE, Ademi: Shpreh keqardhje, opozita më provokoi (VIDEO)

Deputeti Arbër Ademi shpreh keqardhje për ngjarjet e një dite më parë, duke thënë se nuk duhet përsëritur. Fajësoi opozitën e në veçanti deputetin Antonio Milloshovski se e ka provokuar duke i pamundësuar votimin e rendit të ditës.
“Bashkëpartiakët e tij dhanë mendimin se ai me metoda të shërbimeve sekrete dëshiron që ti fus njerëzit në burg. Se kush është Antonio Milloshovski do të duhet të kemi parasysh vetëm historiatin e tij, sikurse greva kundër arsimimit shqip, bugarofil dhe jo vetëm. Andaj s’do thellohem më shumë, ne s’duhet të biem preh e këtyre provokimeve dhe do të duhet të vazhdojmë me axhendën tonë dhe të mos defokusojmë qytetëtarët.”, tha Arbër Ademi, deputet i BDI-së.
https://www.facebook.com/watch/?v=596079425178849

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nga pakujdesia e shoferit, vetura përfundon në ujrat e liqenit të Ohrit

Story i radhës

​Pefqeli tregon arsyen e largimit nga Malisheva dhe zbulon skuadrën e re

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish