Incident në koncert – Noizy u rrëzua përtokë, bodyguardët e reperit në “aksion”

Reperi shqiptar, Rigels Rajku performoi mbrëmë në diskotekën “Insomnia”, atje ku ndodhi një incident. 

I njohur me emrin artistik “Noizy”, Rajku u sulmua mbrëmë nga disa persona në klub. 

Një përleshje mes disa personave në klub dhe bodyguardëve të Noizyt, e rrëzoi reperin përtokë! 

Nga videot që janë publikuar shihet se bodyguardët u përpoqën të mbrojnë Noizyn nga sulmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Policia bën bilancin, 135 të arrestuar dhe 6 persona të shpallur në kërkim në një javë

Story i radhës

Austria thotë se situata në Kosovë “është e paqëndrueshme”

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish