Iliri dhe Einxhel ngacmojnë Beniadën: Shkove në finale duke kënduar ‘Përfumin’

Teksa po i afrohen finales, Einxhel dhe Iliri kanë nisur me ngacmime ndaj Beniadës, sigurisht në kuadër shakaje.

Para se të flinin mbrëmë, moderatorja i ka thënë modeles se Iliri ka të drejtë kur thotë që ajo ka rritur lehtë në finale.

“Duke kënduar parfumin arriti në finale. E ka mirë Iliri. Po Beniada bën si e pafajshme sikur nuk kupton”, tha Einxhel duke qeshur.

Më pas Beniada duke ndjekur shakanë, ju kërkoi të mos e ngacmojnë se kanë dy ditë që merren me të.

Mesa duket pak gërricje e mbajnë gjallë atmosferën në shtëpi pak para fundit, ndërsa debatet këtë javë kanë qenë shumë të rralla.

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ukraina shënon “Ditën e Unitetit” në mes të frikës për pushtim

Story i radhës

Calhanoglu: Unë kam fituar një trofe vetëm brenda gjashtë muajve me Interin

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish