Ilir Shaqiri zbulon emrin e vajzës së Arbanës?!

Një koment i balerinit Ilir Shaqiri në Instagramin e Arbana Osmanit ka ngjallur dyshime se balerini mund të ketë zbuluar emrin e vajzës së moderatores së njohur që pritet të vijë së shpejti në jetë.

Arbana ka postuar disa foto dhe Iliri nuk ka ngurruar t’i komentojë. “Aria” shkruan ai duke vendosur emojin e dy këmbëve, gjë që ka ngritur menjëherë dyshimet për emrin e vogëlushes.

Moderatorja Arbana Osmani zbuloi që ishte në pritje të ëmbël natën finale të Big Brother Vip.

Pas dy djemëve Jonit dhe Diellit, Arbana Osmani do të gëzohet edhe me një vajzë të vogël që nëse do të quhet Aria, është emër shumë interesant…

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Shkupi konfirmon se ka refuzuar kërkesën për fluturimin e Lavrovit

Story i radhës

Erdogan zotohet të kthejë 1 milion refugjatë sirianë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish