Ilir Shaqiri konfirmon: 50% të shumës së fituar do ja dhurojë “Fondacionit Dritan Hoxha”

Ilir Shaqiri mori fitoren e Big Brother VIP. Në “Open” zbuloi se 50% të çmimit të madh do e çojë për bamirësi.

Ilir Shaqiri: E pata deklaruar në formularin më 2 tetor që 50% do e çoja në bamirësi dhe pa e përcaktuar.

Ky ishte mendimi im që më vlonte në kokë gjatë 4 muajve.

 Kur mësova për fondacionin e Dritan Hoxhës, mendova se nuk do të kishte gjë më të bukur se të çoja për bursa studimi gratis. Ëndrra ime është që të jetoj në Shqipërinë time, jam shumë pranë Shqipërisë time.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Spalletti: Nuk e morëm kurrë komandën e lojës, Cagliari meritonte fitoren

Story i radhës

Nis pushtimi i Ukrainës/ Putini urdhëron futjen e trupave ruse

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish