‘Ike’ publikohet nga Ana J

Anastasia Jaka, e njohur me nofkën Ana J, ka ardhur me një projekt të ri muzikor.

Fjala është për këngën e titulluar ‘Ike’.

Teksti i këtij projekti muzikor u shkrua nga vet ajo, kurse, producimi u bë nga Nurteel.

‘Ike’ u finalizua edhe me klip nga Time Pictures.

Kujtojmë që Anastasia është nën menaxhim e Patrik Muhaxhirit.

Story i mëparshëm

Osmani: Vizita e Lavrovit në Beograd do të vinte në pikëpyetje samitin e Ballkanit të Hapur

Story i radhës

Ndeshja mes Islandës dhe Shqipërisë hap rrugëtimin e kuqezinjve

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish