“Ik mbaj nipin e mbesën”, gjyshja 62-vjeçare tregon si reagoi ndaj komenteve negative

Shqipe Rexha, gjyshja 62-vjeçare ka treguar si ka reaguar ndaj komenteve negative pasi u bë pjesë e Për’puthen +40.

Në puntatën e parë të emisionit, Shqipja ka zbuluar se i merr të gjitha me sportivitet dhe jeton jetën ashtu sic i vjen.

“Më thotë dikush, mbaj nipin e mbesën se dukesh shumë e madhe.

Të tjerë thonë që unë nuk eci dot 10 metra, ti qenke bob fare. Unë i kam marrë me sportivitet, jam e lirë dhe e jetoj jetën si më vjen. Kështu jam lindur e rritur, një familje që sheh gjithmonë larg”, tha Shqipja.

Ngjarja paraprake

Van Dijk dhe Gomez do të mungojnë edhe në EURO 2020

Ngjarja e ardhëshme

Fshihej në lokalin e marë me qira, arrestohet 33-vjeçari në kërkim. Gjatë operacionit iu gjet dhe një…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian