Igor Spasov arrestohet në Bullgar

Ngjarja paraprake

A duhen shtrënguar masat për parandalimin e Covid? Flet Skënder Brataj: Rastet janë në rritje…

Ngjarja e ardhëshme

Petkovski: BE na trajton me arrogancë dhe vrazhdësi për vaksinat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian