Idrizi: Gratë e Kosovës janë të gatshme ta prezantojnë paltformën e Rimëkëmbjes

Kandidatja për deputete nga rradhët e PDK-së, Valdete Idrizi ka takuar gratë dhe vajzat në komunën e Klinës dhe atë të Gjakovës.

Idrizi ka thënë se gratë dhe vajzat në Kosovë janë të gatshme që ta prezantojnë platformën e Rimëkëmbjes, në mënyrë që ta rimëkëmbin vendin.

Postimi i saj:

Pritje e ngrohtë në Klinë e Gjakovë. Gratë dhe vajzat e mrekullueshme në çdo qytet e fshat të Kosovës po e rikonfirmojnë se janë më se të gatshme që edhe vet ta prezantojnë platformën e #Rimëkëmbjes anë e kënd Kosovës, vetëm e vetëm që bashkë ta rimëkembim vendin tonë me #PartinëDemokratiketëKosovës!

#Rimëkëmbje

#HoxhajKryeminister#ValdeteIdrizi21

Ngjarja paraprake

Arsyet pse ndodhë mjegullimi i trurit – Si të mbroheni

Ngjarja e ardhëshme

Ekipet e mëdha zbresin në fushë, ndeshjet kryesore të ditës së sotme

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian