Icardi rikthehet në Itali?

Sulmuesin argjentinas Mauro Icardin duket se shumë shpejtë do ta shohim sërish në Serie A.

Icardi, i cili aktualisht është pjesë e klubit turk, Galatasaray, sipas medieve italiane, kërkohet nga Monza e Italisë, skuadër kjo me pronar Silvio Berlusconin.

Monza është duke përgatitur ofertën për ish-sulmuesin e Interit dhe PSG-së, i cili duket se pëlqen mundësinë e rikthimit në Itali.

“Monza dëshiron që t’i ofroje Icardit një kontratë të rëndësishme për tu rikthyer në Serie A”, shkruajnë mediat italiane.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Bamirësia në epokën e mediave sociale: Mjet për përfitime personale apo e vërtetë?

Story i radhës

MSh e shqetësur me disa vendime të Organit Shqyrtues të Prokurimit: S’lejojmë rrezikimin e shëndetit publik

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish