Ibraimi i bashkohet Kukësit!

Agim Ibraimi, ish-futbollisti i Shkendijës nga Tetova, një nga më të mirët në historinë e saj, që nga sot është zyrtarisht anëtar i ri i Kukësit, klub që garon në elitën e futbollit shqiptar. 

Ish lojtari i  përfaqësueses maqedonase ka rënë dakord me menaxhmentin e ish-kampionit të Shqipërisë për dy sezonet e ardhshme.

Ibrami vjen në Kukës si një përforcim i madh, një sulmues me përvojë, që përveç Shkendijës ka luajtur për Mariborin, Cagliarin, Olimpinë, Naftan-n, Domzalen, Astana, Eksehirspor etj.

Ngjarja paraprake

Nvidia shtyn debutimin e kartës grafike RTX 3070

Ngjarja e ardhëshme

Kina lë pas pandeminë, organizon festivale ushqimi dhe dasma masive

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian