Ibrahimovic ishte ylli i ndeshjes: Napoli 1-3 Milan, notat e lojtarëve

Milani ka fituar 3-1 në udhëtim te Napoli në kuadër të javës së tetë në Seri A.

Golat për Rossonerët i shënuan, Zlatan Ibrahimovic me dy dhe Jens Hauge, derisa për napolitanët realizator ishte Dries Mertens.

Milani ishte skuadër më e mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.06, me Napolin që u vlerësua 6.41.

Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë takim ishte padyshim Ibrahimovic me dy golat e tij dhe u notua me 9.0.

Në anën tjetër, dështimi i këtij ballafaqimi doli të ishte Tiemoue Bakayoko që u përjashtua edhe nga loja, gjersa mori vlerësimin 5.5.

Image
Image
Ngjarja paraprake

Histori e fortë seksi +18/ Kur babi nuk ishte në shtëpi, unë dhe njerka ...

Ngjarja e ardhëshme

Vaksina Pfizer-it mund të marrë miratimin këtë javë në Britani të Madhe, më shpejt se në SHBA

të fundit nga