Ia pa hairin Bidenit: Ja pse hiti i vjetër i Miley Cyrusit u bë i kërkuar përsëri

Profili popullor në Instagram Saint Hoax publikoi montazhin e një videoje të presidentit të ri të SHBA-ve Joe Biden dhe zëvendës presidentes Kamala Harris, duke luajtur së bashku me këngën e Miley Cyrusit – “Party in the USA”, e cila çoi në rritjen e pabesueshme të këtij hiti në top listat e muzikës.

Miley e postoi këtë në profilin e saj në Twitter, duke shkruar: “Epo, kjo është një parti në SHBA”.

Pas kësaj, njerëzit në të gjithë Amerikën filluan të mblidheshin për të festuar ndryshimin e qeverisë, dhe pikërisht kjo këngë u dëgjua në tubime.

Ngjarja paraprake

Presidenti i Kosovës të zgjidhet me Referendum popullor

Ngjarja e ardhëshme

Dëbohen nga shtëpia burrat që dhunojnë gratë, sa është gati Shqipëria për zbatimin e ligjit të ri?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian