I riu që u rrah në Stacionin Policor: Pata telefonata anonime, më kërkuan ta tërhiqja deklaratën

Pretendon se u godit disa herë nga pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Në vitin 2018, kur edhe u bë arrestimi i Leotrim Ramës, tashmë  21 vjeçar, kishte ndodhur si shkak i mos respektimit të një urdhri nga policia e trafikut.

Leotrimi për brenda këtyre tri vjetësh, thekson se pati probleme psikike dhe si shkak u detyrua të marrë trajtim edhe tek psikologu.

Kurse, me rastin është marr Inspektorati i Policisë së Kosovës, të cilët kanë bërë ndalimin e zyrtarit policor.

Ngjarja paraprake

Berati regjistron 41 raste të reja nga COVID-19, mes tyre pensionistë, nxënës e mësues

Ngjarja e ardhëshme

Konfirmohet: Liverpooli pa Fabinhon kundër West Hamit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian