I ngjyrosi e shtoi flokët, ja si po duket Learta pas ndryshimit që bëri

Reja e Shyhretes sot ka bërë ndryshimin e radhës.

Learta më herët publikoi foto tek sa ndodhej në sallonin e kunatës së saj, duke treguar se po ngjyros flokët.

Por ajo jo vetëm që i ngjyrosi por edhe i zgjati.

Pas ndryshimit që bëri ajo solli një imazh me flokë të zgjatur e të ngjyrosura si të barbikave.

Image

 

Ngjarja paraprake

Detaje nga lëndimi i Patricios/ Atij iu vu maska e oksigjenit dhe mbajtësja e qafës

Ngjarja e ardhëshme

Forcohen masat e izolimit në shumë vende evropiane

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian