I mituri gjendet i gjakosur në rrugë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ende e pazbardhur ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Vlorës. Një i mitur i moshës 15 vjeç, është gjetur i gjakosur në rrugë nga policia.

Patrulla e Policisë ka bërë menjëherë shoqërimin e tij në spitalin rajonal të Vlorës, ku i është dhënë ndihma e parë mjekësore.

Dyshimet e para janë se 15 vjeçari është goditur me sende të forta dhe me kaçavidë.

Ngjarja mendohet se ka ndodhur në zonën e Lungomare.

Ndërkohë që i mituri është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po heton për zbardhjen e ngjarjes.

Ngjarja paraprake

Metodologjia e re, Nuhiu: Çdo gjykatës do të jetë pjesë e vlerësimit

Ngjarja e ardhëshme

Pas postimit në Instagram, Zendaya shpallet ‘ikona e modës’ për 2021

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian