I kërkuar për grabitje dhe trafik droge, i ishte ndaluar hyrja në Greqi, kapet në Igumenicë shqiptari

Shqipëria5 qershor 2023

Po shpërndante punëtorët nëpër banesa, kanoset me armë zjarri pronari i një lokali në Shijak

Më datë 04.06.2023, rreth orës 22:10, shtetasi H. A., 34 vjeç, banues në Maminas, Shijak, ka njoftuar Policinë se në Rubjekë, Shijak, në afërsi të liqenit të Rubjekës, ndërkohë që lëvizte me automjet, për…

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Finlandë, një shofer gjobitet me 121 mijë euro për tejkalim shpejtësie

Story i radhës

Basha i VV’së: Qeveria Kurti në betejë me Serbinë, Opozita i ka ndez motorrët me rrëzu

Të fundit nga