I dashuri i Leonorës, ‘baba i tenderëve’, ka një familje tjetër, njihuni me ta

Leonora Jakupi ka një kohë të gjatë që ka thënë se është në një lidhje dashurie, por që nuk ka treguar asnjë detaj nga lidhja e saj.

Mirëpo një emission televiziv Ii organizuar për festa, nxori disa detaje nga kjo lidhje e fshehtë dashurie.

Leonora tregoj se dashuria e jetës së saj ka inicialin N. dhe se janë bashkë për rreth 9 vite, mirëpo me dëshirën e të dashurit të saj, kjo nuk është zbuluar.

Sic bëhet e ditur, i dashuri i Leonora Jakupit është biznismeni apo i njohur si ‘baba i tenderëve’, Nexhat Krasniqi. Ai ka edhe një familje tjetër nga një martesë e mëparshme dhe ka dy vajza.

Image

Këtë e dëshmojnë edhe fotot që ai mban në rrjetet sociale.

Krahas vajzave, ai mban tek faqet e pëlqyera në Facebook edhe Leonorën./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Greta Thunberg pasi mbushi 18 vjet: Më në fund jam e lirë, do të tregoj sekrete të errëta

Ngjarja e ardhëshme

Mali, rreth 100 civilë të vrarë në sulmet ajrore

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian