I bie të fikët protestueses, u shtir si motra e Klodjan Rashës! Qytetarët i japin i jep ndihmën e parë

I bie të fikët protestueses, e cila u hoq në protestë se ishte motra e Klodjan Rashës!

Kanë qenë protestuesit ato që i kanë dhënë ndihmën e parë. 

Ajo u shpreh se ka ardhur nga Italia për ceremoninë mortore të vëllait të saj, teksa në një intervistë për Report Tv më pas tha se kishte marrë pjesë në protestë për të kërkuar drejtësi.

Nuk dihet se pse ka ndodhur kjo gjë nga vajza në fjalë dhe pse ajo është hequr si motra e viktimës Klodjan Rasha, por kjo cilësohet si një krim i dytë për familjen e të ndjerit.

Ngjarja paraprake

Turqia edhe me 217 vdekje të reja nga koronavirusi

Ngjarja e ardhëshme

Punonjësit shëndetësorë protestë në Tunizi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian