“Humori shqiptar pësoi një humbje të madhe sot”, Emina Çunmulaj i shpreh ngushëllime familjes së Cimës

Modelja e njohur shqiptare ka shprehur ngushëllimet e saja me rastin e

Humoristi shqiptar Rasim Thaçi apo i njohur për publikun si Cima sot është ndarë nga jeta.

Cima ishte në moshën 71 vjeçare dhe po trajtohej nga virusi COVID-19 në Klinikën Infektive.

Shumë nga artistë shqiptar kanë reaguar përmes rrjeteve sociale duke shprehur ngushëllimet e tyre familjes Thaçi derisa edhe duke treguar se janë mjaft të pikëlluar për lajmin e marrë.

Së fundmi ishte modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj ishte ajo që shprehu ngushëllimet e saja me postimin e bërë duke thënë se humori shqiptar ka humbur shumë sot me vdekjen e artistit të njohur.

“Një humbje e madhe e humorit shqiptar”, shkroi Emina.

“Jam rritur me humorin tënd. Faleminderit për të gjitha ato qeshje që i ke sjell tërë popullit shqiptar, pushofsh në paqe dhe ngushëllime familjes Thaçi”, përfundoi modelja.

Image

 

Ngjarja paraprake

Macron vazhdoi pretendimin për ndërhyrjen e Turqisë në zgjedhjet në Francë

Ngjarja e ardhëshme

Mirosllav Lajçak dhe ”Force majeure”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian