Humbi në zgjedhje, vjen lëvizja e parë nga Lulzim Basha

Rreth nesh

është website kryesor i lajmeve në Shqipëri. Pjesë e televizionit ABC, redaksia e ka të shenjtë verifikimin e lajmit në mënyrë të pavarur nga gazetarët tanë para publikimit. Me një redaksi të riorganizuar, mundëson një mbulim të plotë të zhvillimeve më të fundit nga vendi dhe bota, përmes një stafi të kualifikuar dhe profesional. Saktësia në informim mbështetet edhe me risitë më të fundit në lidhje me mediat online duke e bërë një media avangardë në vend.
NUIS/NIPT K01711004F

| “Cash” | Privacy | Kushtet e Përdorimit |

Story i mëparshëm

Luftërat e drejta përkrahen

Story i radhës

Kurti bën kërkesë për anëtarësim në NATO, paralajmëron Vuçiç: Ditën që Kosova do pranohet, Serbia nuk do heshtë

Të fundit nga