Humb betejën me Covidin instrumentarja e Oftalmos Luljeta Statovci

Instrumentarja Luljeta Statovci ka humbur betejën me koronavirusin.

Lajmi është bërë i ditur nga kolegët e saj në Klinikën e Oftalmologjisë ku ka punuar edhe e ndjera.

Koronavirusi deri më sot ka marr jetën e rreth 25 punëtorëve shëndetësorë në Kosovë.

Ndërsa,  gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe 309 raste të reja të të infektuarve me COVID-19.

Ngjarja paraprake

Liverpool dhe Man Utd derbi edhe për transferimin e Patson Dakas

Ngjarja e ardhëshme

Ruud van Nistelrooy emërohet trajner i PSV Eindhoven U-21

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian