Hulusi Akar: Në mbi 200 operacione brenda vendit dhe përtej kufirit gjatë vitit janë neutralizuar 3.646 terroristë

Ngjarja paraprake

Juventusi e mbyll marrëveshjen me Dallasin për Bryan Reynolds, lojtari pritet të huazohet në Serie A

Ngjarja e ardhëshme

Lazio reagon pas lajmeve se Muriqi do të largohet në janar

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian