Hueyda e dashuruar pas skive, por jo sepse është sport i bukur

Hueyda El Saied ka udhëtuar së fundmi për disa ditë pushimesh dhe po shijon më shumë se gjithçka skitë dhe praninë e më të dashurve për të. Artistja ama ka zbuluar se i do shumë skitë, por jo për arsyen që mendoni.

“Normalisht një palë ski janë mjeti i transportit për të shkuar tek liria, ose në rastin tim aksesor për të bërë disa foto”, ka shkruar ajo.

Fotot ajo i ka përmbledhur në një video ku duket që lëviz gjithë qejf siç i vjen për mbarë.

A nuk e kuptojmë të gjitha vajzat? Fundja çfarë vlere kanë pushimet pa ca foto të bukura.

Image
Ngjarja paraprake

Astrologët në një mendje: Kjo është shenja më inteligjente e Horoskopit

Ngjarja e ardhëshme

Republikania Marjorie Taylor Greene përjashtohet nga komisionet e Dhomës së Përfaqësuesve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian