Horoskopi për ditën e premte, 4 shkurt 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Në dashuri situata ka ngecur në mëngjes, ndërsa pasdite hëna është në anën tuaj, dhe do tju sjellë më shumë energji.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Në dashuri do të rikthehet qetësia, dhe për lidhjet e reja do të duhet shumë përkushtim. Në punë, një kohë e shkëlqyer për ata që duan të ecin përpara.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Në dashuri tani duhet të flasim qartë, por kini kujdes nga historitë me të lindurit e shenjës së Peshqve dhe Shigjetarit. Në punë ka probleme të vogla ekonomike për t’u zgjidhur!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri ka diçka të çuditshme në ajër, sidomos pasdite. Në punë dëshironi të nisni projekte të reja, por kujdes sepse Marsi është në kundërshtim me ju dhe duhet të bëni kujdes!

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Në dashuri në fundjavë Hëna do të jetë në anën tuaj dhe gjithçka do të jetë mirë. Në punë, një ditë e veçantë. Po kërkoni stabilitet, por shumë gjëra kanë ndryshuar!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Hëna është e kundërt, ka tensione dhe biseda për tu bërë në dashuri. Në punë, lajme në rrugë dhe suksese pranë!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri është më mirë të tregoheni të kujdesshëm, veçanërisht me të lindurit në shenjën e Gaforres dhe Dashit. Në punë, përpiquni të mbyllni diçka të gabuar!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri, dita është e mirë, duhet ta kaloni me ata që doni. Në punë, situatë interesante. Në mars do të ketë dyshime, më mirë veproni tani!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Hëna është kundër, por pasdite kthehet në anën tuaj. Në punë, padyshim që keni shumë forcë në krahasim me të kaluarën!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri dita është e ndrydhur, sidomos pasdite. Në punë ka pak lodhje. E premtja nuk ka përqendrim!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Në dashuri është më mirë të aktroni, veçanërisht nëse keni dikë që ju pëlqen. Në punë jeni përballur me një ndryshim muajt e fundit, por ka qenë zgjedhja e duhur që keni bërë!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Në dashuri nuk duhet të keni frikë nga gjërat e reja, edhe nëse ju është dashur të përballeni me zhgënjime në të kaluarën. Në punë çdo gjë shkon mirë të paktën deri në qershor.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Populli shqiptar i Dardanisë a i njeh politikanët tradhtarë?

Story i radhës

Nju Jork, Presidenti Biden njofton përpjekje të reja kundës dhunës me armë

Të fundit nga