Horoskopi i të enjtes/ Beqarët të mos nxitohen për lidhje, shenjat që duhet të presin

Dashi

Ditë e zakonshme kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do ja kaloni mirë pranë partnerit, por nuk do përjetoni emocione të veçanta. Beqarët duhet të mos nxitohen për të krijuar një lidhje sepse disa persona do kërkojnë vetëm t’i gënjejnë e t’i mashtrojnë. Mërkuri do ju ndihmojë në planin financiar dhe do ua bëjë më të qarta mendimet. Gjendja do stabilizohet shpejt.

D

emi

Jeta sentimentale do jetë në plan të dytë gjatë kësaj dite sepse prioritet do i jepni jetës profesionale. priten edhe projekte te reja mjaft te rëndësishme. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme dhe pa asnjë të veçantë. Merrini gjërat si t’iu vijnë. Në planin financiar do jeni të detyruar të hiqni dorë nga shpenzimet e tejskajshme sepse gjendja nuk duhet shumë e favorshme.

Binjakët

Tregohuni të sinqertë sot me atë që keni në krah dhe mos i mbani asnjë të fshehtë, Kjo do e shtojë besimin e tij tek ju dhe do ua rrite pikët. Beqarët do kërkojnë të qëndrojnë serish vetëm dhe as që do iu shkojë nëpër mend të joshin dikë. Financat ka rrezik të ndërlikohen disi. Mbajini këmbët mbi tokë sepse shumë shpejt mund të pendoheni nga veprimet e kryera.

Gaforrja

Do keni disa përplasje me partnerin tuaj gjatë kësaj dite megjithatë nuk do alarmoheni nga kjo. Pas mesditës klima do fillojë dalëngadalë të ngrohet. Beqarët më në fund do ja arrijnë qëllimit dhe do e bëjnë për vete personin që pëlqejnë. Në planin financiar do përballeni me vështirësi goxha të mëdha, prandaj do ju duhet patjetër të hiqni dorë nga disa shpenzime.

Luani

Çdo gjë do shkojë si duhet sot në planin sentimental. Do i kuptoni gabimet që keni bërë dhe do mundoheni të gjeni mënyrën e duhur për t’i ndrequr. Beqarët as që do e kenë mendjen tek dashuria sepse edhe ashtu si janë do ndihen për mrekulli. Gjendja e financave do jetë goxha e mirë. Do arrini të kryeni transaksione të rëndësishme dhe disa investime të mira.

Virgjëresha

Nëse keni kohë që jeni në një lidhje, por kohët e fundit ju kanë dalë disa probleme të vogla, mirë është te mundoheni t’iu gjeni zgjidhje të shpejtë dhe të mendoni vetëm për të ardhmen. Nuk ja vlen të merreni gjatë me gjëra elementare. Beqarët do kenë një ditë shumë të zakonshme dhe pa ndonjë emocion të madh. Financat do kenë disa tronditje të vogla.

Peshorja

Ditë mjaft e turbullt kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Nuk do i çoni më tej projektet që keni nisur me herët dhe here pas here do ndiheni te mërzitur. Beqarët nuk do jenë me fat, kështu që sado ta kërkojnë dashurinë, nuk do mund ta gjejnë dot. Me financat do jeni gjithë kohës vigjilente dhe nuk do kryeni aspak shpenzime te pamenduara.

Akrepi

Ditë mjaft e këndshme kjo e sotmja për personat që janë në një lidhje. Do ndiheni të bekuar nga yjet dhe do përjetoni emocione pa fund në krahët e partnerit. Beqarët me shumë gjasë do fillojnë një histori dashurie mjaft pasionante. Në planin financiar nuk priten aspak vështirësi sepse do dini t’i menaxhoni mjaft mirë të ardhurat.

Shigjetari

Do keni ide shume të mira gjatë kësaj dite sesi të bëni jetën tuaj në çift sa më të bukur dhe harmonike. Gjithçka ka për të shkuar si e kishit ëndërruar. Beqarët do realizojnë takime mbresëlënëse dhe jeta ka për t’iu ndryshuar rrënjësisht. Në planin financiar priten goxha vështirësi, kështu që kujdes me çdo shpenzim që do kryeni.

Bricjapi

Ditë e ekuilibruar do jetë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do jeni të duruar dhe herë pas here do hapni rrugë në mënyrë që gjërat të ecin si duhet. Beqarët duhet ta kontrollojnë veten dhe jo të hedhin hapa të gabuara. Në planin financiar do ndiheni me të qetë. Me shumë kujdes dhe maturi do i zgjidhni problemet që keni pasur.

Ujori

Sot do e ndryshoni sjelljen dhe rutinën e jetës suaj në çift vetëm e vetëm që personi që keni në krah të ndihet sa më mirë të jetë e mundur. Debatet dhe mosmarrëveshjet do marrin fund njëherë e përgjithmonë. Beqarët do realizojnë një takim vendimtar i cili do ua ndryshojë jetën. Buxhetin do e menaxhoni me shumë maturi dhe përkujdes. Gjendja do jetë e qëndrueshme.

Peshqit

Nëse keni pasur probleme serioze me partnerin gjatë kësaj kohe, sot gjërat duket se do fillojnë të përmirësohen. Do jeni më tolerantë dhe do i pranoni gabimet që keni kryer. Beqarët do jenë të bekuar nga yjet dhe do e gjejnë personin e ëndrrave. Gjendja e financave do vijë duke u përmirësuar falë masave që keni marrë dhe falë ndihmës së familjarëve.

Ngjarja paraprake

Lëndimi i Chiellini nuk është serioz

Ngjarja e ardhëshme

Lladrovci arsyetohet për fotografinë e tij me biznesmenin që i fitoi 20 tenderë në Drenas

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian