Horoskopi ditor, e mërkurë 21 tetor 2020

Dashi

Dite plot ngjyra do jete kjo e sotmja per te dashuruarit. Shume gjera do fillojne te ndryshojne njehere e pergjithmone ne jeten e tyre. Beqaret do kene plot surpriza te cilat do ua mbushin zemren plot gezim. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Ne planin financiar nuk do kete asgje per t’u shqetësuar sepse gjendja do jete mjaft e stabilizuar.

Demi

Sjellja juaj përkundrejt personit qe keni ne krah do lere shume për te dëshiruar gjate kesaj dite. Ndryshoni sa pa qene shume vone. Beqaret do realizojnë disa takime impresionuese te cilat shume shpejt do shndërrohen ne histori dashurie pasionante. Financat do mbeten te paqëndrueshme. marrja e duave nuk është një zgjidhje e mire, prandaj bëni kujdes.

Binjaket

Asnjë planet nuk do ndikoje negativisht sot ne jetën tuaj ne çift prandaj gjerat do shkojnë me se miri. Disa do kenë edhe mbrëmje romantike. Beqaret do qëndrojnë serish vetëm sepse mundësitë nuk do jene aspak te mira. Me mire vetëm sesa te vuani me vone. Ne planin financiar duhet te luftoni fort me veten qe te mos shpenzoni shuma te mëdha.

Gaforrja

Lëreni me te lire partnerin sot dhe mos e teproni ne asnjë moment me xhelozinë. Nëse ai ka ndërmend te beje diçka askush nuk do mund ta pengoje, madje as ju. Beqaret do mundohen me çdo mënyrë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë prej kohesh. Me ndihmën e një mikeshe do e arrini qëllimin. Ne planin financiar tregohuni me largpamës dhe me rigoroze.

Luani

Dialogu do mbizotërojë gjithë kohen ne jetën ne çift. Do ia kaloni mire me partnerin. Dite emocionuese dhe drithëruese kjo e sotmja për beqaret. Një person interesant do beje gjithçka për t’iu pasur pranë edhe pse ju do tregoheni kokëfortë. Ne fakt ai do iu pëlqejë jashtë mase. Ekuilibri financiar do ketë goxha tronditje sot. Kujdes me çdo shpenzim.

Virgjeresha

Do jeni shume kapricoze sot ne jetën tuaj ne çift sot dhe do kërkoni gjithnjë e me shume nga ai qe keni ne krah. Kujdes sepse jo çdo gjë mund t’iu plotësohet dhe do keni mosmarrëveshje. Beqaret nuk do jene as sot me fat dhe do mbeten vetëm. Financat do jene pika juaj e dobët. Do përkujdeseni aq shume qe ato te mos kenë probleme serioze.

Peshorja

Do dashuroheni si kurrë me pare gjate kësaj dite dhe do përjetoni emocione te fuqishme. As vete nuk e kishit imagjinuar se partneri mund t’iu bënte te ndiheshit kaq mire. Beqaret duhet te reflektojnë mire para se te pranojnë çdo lloj ftese për te dale ne takim. Gjendja financiare do vazhdoje te jete goxha e qëndrueshme. Do jeni te qete.

Akrepi

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete shume e mire gjate kësaj dite. Do merrni kënaqësitë e pritura dhe nuk do debatoni për asgjë. Komunikimi është një nga pikat tuaja me te forta. Beqaret duhet te kenë me tepër besim tek vetja dhe te tentojnë. Ne planin financiar do keni fat. Gjerat do shkojnë ashtu si i kishit programuar dhe do kryeni disa transaksione te rëndësishme.

Shigjetari

Klima ne çift do jete e paqëndrueshme gjate kësaj dite. Edhe pse mëngjesi mund te jete emocionues, pasditja do ketë debate dhe mosmarrëveshje te mëdha. Beqaret duhet te tregohen sa me te duruar nëse duan te ndeshen e personin ideal. Ne planin financiar do jeni me dinamike dhe me te organizuar. Do ia dilni ta stabilizoni situatën sa hap e mbyll sytë.

Bricjapi

Dita e sotme do jete mjaft delikate për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Mund te thoni gjera te gabuara te cilat do e prekin tej mase personin qe keni ne krah. Beqaret nuk do jene ne humor për te kërkuar dashurinë dhe do qëndrojnë vetëm. Financat nuk do jene shume te mire, megjithatë edhe me aq sa do keni do mund t’ia dilni po i menaxhuat me kujdes.

Ujori

Jeta juaj ne çift do jete aq e bukur saqë do ua mbushe zemrën plot gëzim. Priten emocione te njëpasnjëshme kështu qe shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do kenë vetëm disa pëlqime asgjë me tepër sesa kaq. Me vone mund te ndodhin propozimet, bëni durim. Financat do përmirësohen menjëherë fale një trashëgimie qe do merrni.

Peshqit

Pritet një dite mjaft e qëndrueshme për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Komunikimi dhe bashkëpunimi do jete mjaft i flirte. Beqaret do afrohen shume me një mik te vjetër dhe shume shpejt do fillojnë një histori te bukur dashurie me ta. Gjendja financiare do vije duke u stabilizuar. Mos kërkoni menjëherë te pasuroheni sepse nuk do ja dilni dot.

Ngjarja paraprake

Gazetari rus i arrestuar për spiunazh, pas tre muajve në paraburgim e mëson emrin e personit që kinse e kishte rekrutuar

Ngjarja e ardhëshme

SHBA ka humbur 19 miliardë dollarë nga mashtrimet dhe abuzimet në Afganistan

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian