Horoskopi ditor, e martë 5 janar 2021

Dashi

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një dite goxha te mire sot. As qe mendohet te ketë kriza, kështu qe do dashuroheni si ta ndieni. Beqaret do e takojnë princin e kaltër ne momentin qe me pak e presin. Ai do jete jo vetëm simpatik, por edhe me personalitet te forte. Me financat nuk do i keni punët shume mire, megjithatë nuk do dorëzoheni deri ne fund.

Demi

Dite mjaft e qete dhe e mendshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do kaloni momente te këndshme me partnerin dhe emocionet do jene te pafundme. Beqaret duhet te maten mire para se te hedhin hapa sepse jo çdo gjë mund te ece ashtu si ata duan. Gjendja e financave do filloje te stabilizohet pak nga pak. Kjo fale maturisë suaj, por edhe fale ndihmës se familjareve.

Binjaket

Planetët do jene pozicionuar mire sot ne jetën tuaj ne çift dhe gjithçka ka për te ecur ashtu si e keni ëndërruar. Kënaqësitë do jene te pafundme. Beqaret do jene te pamatur dhe mund te bëjnë gabime te mëdha. Ne vend qe ta ndryshonin jetën për mire do futen ne probleme. Ne planin financiar do keni fat me shumice. Përfitoni për te hequr disa para mënjanë.

Gaforrja

Dite mjaft e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje, Here do keni debate dhe here do dashuroheni pa kushte me atë qe keni ne krah. Beqaret duhet ta lënë veten te lire dhe te bëjnë atë qe do ju thotë zemra. Vetëm ne këtë mënyrë mund te kenë ndryshime. Saturni do jete i pozicionuar keq ne sektorin e financave dhe problemet do jene te shumta.

Luani

Do jeni me sensuale dhe me te përkujdesur se kurrë sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do jete e mrekullueshme. Ne çdo moment do e dashuroni ndryshe nga me pare atë. Beqaret do kënaqen ne praninë e miqve dhe as qe do e ndiejnë nevojën për te ndryshuar status. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe gjithçka do ndryshoje rrënjësisht.

Virgjeresha

Bashkëpunimi ne çift do jete goxha i mire sot. Do ndiheni te qete dhe do dashuroheni pa dorashka. Beqaret do mbeten serish vetëm sepse mundësitë qe do iu jepen nuk do jene aq te mira. Prisni edhe disa kohe. Financat do jene delikate. Shmangni çdo lloj shpenzimi sepse përndryshe mund te keni vështirësi te mëdha. Duhet te mendoni edhe për te ardhmen.

Peshorja

Surprizat do jene te shumta ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni edhe me mire pranë partnerit dhe nuk do doni te ndaheni asnjë moment prej tij. Beqaret do kenë një dite te paqëndrueshme. Do bëjnë mire te mos pranojnë çdo lloj ftese sepse mund te përballen me probleme. Ne planin financiar duhet te zgjidhni problemet me te mëdha e me pas te riorganizojnë gjithë gjendjen.

Akrepi

Jeta ne çift do jete si një ëndërr gjate kësaj dite. Do përjetoni emocione te vazhdueshme pranë partnerit tuaja dhe do e dashuroni akoma me tepër jetën. Beqaret me ne fund do fillojnë një histori dashurie pasionante dhe te qëndrueshme. Ne planin financiar Venusi do ju shtyje te tregoheni te paarsyeshëm. Priten tronditje te mëdha, prandaj bëni kujdes.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do jete harmonike fale mbështetjes se madhe te planetëve. Do I qëndroni pranë ne çdo çast partnerit dhe do i mbani zgjuar ndjenjat. Beqaret ka rrezik te përballen me zhgënjime te mëdha nëse nuk tregohen te kujdesshëm. Ne planin financiar do jeni me më shume fat se kurrë me pare. Do kryeni investime te rëndësishme.

Bricjapi

Sot do iu jepet mundësia t’ia provoni edhe njëherë tjetër dashurinë atij qe keni ne krah. Mbrëmja do jete me emocionuesja dhe me pasionantja për ju. Beqaret do tërhiqen njëkohësisht nga shume persona dhe nuk do dine ke te zgjedhin për ta pasur ne krah. Ne planin financiar do merrni masa te rrepta ne mënyrë qe gjendja te filloje te stabilizohet.

Ujori

Për pjesën me te madhe te çifteve, sot do jete një dite e qete. Për çdo gjë do flisni hapur me partnerin dhe nuk do mbani te fshehta. Beqaret nuk do jene shume te vëmendshëm dhe nuk do përfitojnë sa duhet nga ftesat qe do iu bëhen. Financat do jene me te qëndrueshme duke qene se do merrni paratë qe iu kishin marre kohe me pare hua.

Peshqit

Do jeni shume te gëzuar sot fale një propozimi interesant qe do ju beje partneri. Do ju duket sikur gjithçka do jete si neper ëndrra për ju. Beqaret do ndihen mire edhe me statusin qe kane prandaj nuk do kërkojnë me ngulm ndryshime. Ne planin financiar do i zgjidhni një nga një te gjitha problemet dhe do ndiheni mire. Miqtë do ju gjenden gjate gjithë kohës pranë.

Ngjarja paraprake

Biden, Trump fushatë në orët e fundit para zgjedhjeve kritike të Xhorxhias

Ngjarja e ardhëshme

Rritje e kriminalitetit në Kosovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian