Horoskopi ditor, 20 mars 2022

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

E diela do të jeni pak nervozë pasi gjërat mund të mos shkojnë ashtu sic duhet në dashuri. Tregohuni të kujdesshëm në investime apo lëvizje të tjera financiare. Zgjidhjet që kërkoni nuk janë të thjeshta.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Të dielen është një ditë e mirë për dashurinë. E diela është e rëndësishme, veçanërisht me një Peshore ose Bricjap. Mos harroni seriozitetin në punë edhe nëse jeni tepër të emocionuar.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Falë ndikimit të Hënës, do të jeni mjaft të lumtur nga ana sentimentale. Bëni kujdes me paratë, por mos i nënvlerësoni propozimet e ardhshme.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Jeni nervoz në dashuri, por duhet të ruani qetësinë. Bëni kujdes në punë, mund të ketë ndryshime në momentin e fundit.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Dita e diele në dashuri është e çuditshme. Nëse jeni në dyshim për lidhjen tuaj, keni nevojë për paqe mendore. Puna nuk shkon mjaft mirë, por zbatoni të gjithë kërkesat që keni.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Duhet të përfshiheni në dashuri dhe bëjeni të dielen! Yjet duan që ju të ndryshoni situatën e marrëdhënies. Në punë e diela është një ditë e mirë për të realizuar projekte, por kontrolloni llogaritë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Harrojeni përplasjet në dashuri, keni mundësi të mëdha me një Shigjetar. Disa pasiguri mbeten në punë, por ka mënyra të lehta për t’u qartësuar.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Keni kaluar ditë aspak të mira në dashuri, por më në fund rikthehet qetësia. Në punë duhet të mbani sa më shumë situatën nën kontroll, por mos prisni të pamundurën.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Të dielen është një ditë e mirë për dashurinë, veçanërisht nëse jeni në çift me një Peshore. Në punë duhet qetësi dhe kohë për të zgjidhur problemet. Kontrolloni shpenzimet tuaja dhe çështjet ligjore.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të dielen duhet shmangni diskutimet në dashuri dhe punë. Ruani nervat që të mos shpërtheni pasi situata do të ketë përmirësim në ditët në vijim.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Të dielen është një ditë e mirë për dashurinë. Prisni disa ndryshime në punë të cilat për momentin janë vetëm në letër.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Ditë të mira për dashurinë po vijnë, sidomos për beqarët. Në punë, mund të zgjidhen debatet lidhur me paratë pasi mund të kryeni kontrata apo marrëveshje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ministria e Mbrojtjes e Mbretërisë së Bashkuar: Rusia po dështon të fitojë kontrollin e hapësirës ajrore të Ukrainës

Story i radhës

Zelensky njofton ndalimin e 11 partive pro-ruse

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish