Hiqet dilema

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i gatshëm të luajë në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës.

Sulmuesi i Juventusit ka rezultuar përsëri pozitiv me Covid-19 dhe tashmë është e konfirmuar që do të mungojë në ndeshjen ndaj rivalit të tij, Lionel Messi.

Në rregullin e UEFA-s, lojtari duhet të dëshmojë se është negativ me një tampon së paku shtatë ditë para ndeshjes.

Ngjarja paraprake

Irani dhe Rusia hedhin poshtë akuzat e SHBA-së për ndërhyrje në zgjedhje

Ngjarja e ardhëshme

Një grua shtatzënë kafshohet nga qentë endacakë, Ahmeti kërkon strategji emergjente

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian