Hidhet shorti në Champions League, sfida të zjarrta

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për çerekfinale të Champions League në futboll.

Në çerekfinale janë tre ekipe spanjolle, Real Madrid, Atletico Madrid, Villareali, tre angleze Liverpooli, Manchester City, Chelsea, një gjermane Bayern Munihu dhe një nga Portugalia Benfica.

Ballafaqime të zjarrta, sidomos duhet veçuar përballjen mes Chelseat dhe Ream Madridit.

Takimet e çerekfinales: Chelsea – Real Madrid, Manchester City – Atletico, Villareal – Bayern dhe Benfica – Liverpool/

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Alban Ramosaj zbulon sekretin e Beatrixës

Story i radhës

Jorginho ka kontratë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish